House

Dámske & pánske oblečenie
Pondelok - Piatok
10:00 - 21:00
Sobota - Nedeľa
10:00 - 21:00
02/5292 0156
Zobraziť na mape

O House

HOUSE značka pre mladých, určená skupinám, ktoré udržujú vzťahy so svojimi rovesníkmi a radi príjemne trávia voľný čas. Je to ponuka aj pre tých, pre ktorých je hudba zdrojom inšpirácie a súčasť ich života. Pod touto značkou predáva 218 predajní v 10 európskych krajinách. 

Ponuka je pre mladých ľudí, tak pre ženy, ako aj pre mužov. Je rozdelená do štyroch módnych línií, na dve dámske a dve pánske.

Módna línia pre dámy

LOLITA. Dievčenská móda určená pre klientky, ktoré rady experimentujú a pohrávajú sa s módou. Charakterizuje ju moderný štýl so športovým nádychom, ktorý dotvárajú odvážne veľké nápisy. Je pre tie dámy, ktoré rady na seba upozorňujú oblečením zvýrazňujúce ich postavičku.

STREETWISE. Dámska móda orientovaná na trendy svetovej módy. Modely sú výrazne inšpirované značkou Prêt-à-porter. V rámci tejto línie je široká ponuka látkového sortimentu v podobe košieľ, sukieň, šiat, tuník a plášťov.

Módna línia pre mužov

CLUBBING BOY. Je určená pre tých, ktorí radi na seba upozorňujú, hľadajú v móde nové strihy, farby a nápisy. Experimentovanie s vlastnou vizážou sa týka i módnych doplnkov, ako sú opasky, farebná bielizeň, vzorované tašky, autorské topánky s cieľom oživiť.

URBAN COLLEGE. Druhá módna značka v sebe spája mestský štýl s klasickými prvkami. Je určená tým, ktorí obľubujú kvalitu, vintage módu a jemný nádych aktuálnych trendov. 

Všetky módne značky sú doplnené charakteristickými doplnkami. www.house.pl

 
 

Anketa

Vyhľadávanie

Chcete dostávať EUROVEA newsletter ?